Wydarzenia

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Aktualności

UWAGA

>> UWAGA

W okresie od 1.05.2015 r. do 31.08.2015 r. Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku będzie czynna w dniach
od wtorku do piątku w godzinach 10:00-18:00
w soboty w godzinach 8:00-16:00
W PONIEDZIAŁKI BIBLIOTEKA NIECZYNNA

OGŁOSZENIE

>> OGŁOSZENIE

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku ogłasza, iż z okazji Tygodnia Bibliotek, w miesiącu maju wszyscy dłużnicy

mogą zwrócić zaległe książki „bezkarnie”.


Zaproszenie do składnia ofert

Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku zaprasza do składania ofert na: „Obsługę techniczną imprezy plenerowej organizowanej przez Regionalny Ośrodek Kultury „Mazury Garbate” w Olecku p.n. „22. Przystanek Olecko”, która odbędzie się w dniach 17-19 lipca 2015 roku. Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytania o cenę. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia znajduje się w załączonym pliku. Ofertę cenową proszę przesłać do dnia 1 czerwca 2015 do godz:12:00, drogą elektroniczną na adres: tech@przystanek.pl lub pocztą zwykłą na adres firmy. Rozstrzygnięcie – 1 czerwca 2015 roku o godz:12:15.
SIWZ - Przystanek Olecko

30 maja - IV koncert poetycki pamięci Wacława Klejmonta

>> 30 maja - IV koncert poetycki pamięci Wacława Klejmonta

godz. 19:00, sala kina "Mazur"

Zapraszamy wszystkich sympatyków koncertów poetyckich pamięci Wacława Klejmonta na czwarte już spotkanie z poezją i muzyką, któremu tym razem przyświecać będzie refleksja o życiu i twórczości dwóch wybitnych noblistów polskich Wisławy Szymborskiej i Czesława Miłosza. Dwa pierwsze wieczory poświęcone były samemu Wacławowi Klejmontowi i Jego twórczemu dziełu, ubiegłoroczny koncert upamiętnił naszego Olecczanina refleksją o św. Janie Pawle II, natomiast tegoroczne spotkanie przypomni najpiękniejsze wiersze i fakty z życia pisarzy, których Wacław Klejmont jako nauczyciel i poeta bardzo sobie cenił.
Organizatorem cyklicznych poetyckich spotkań w Olecku jest uczeń i przyjaciel Wacława Klejmonta dr Tomasz Żurawlew. Jego zabawnym i refleksyjnym interpretacjom jak zwykle będzie towarzyszył przy instrumencie klawiszowym Rafał Gajewski - artysta olsztyńskiej sceny muzycznej. W wykonaniu Rafała Gajewskiego usłyszymy nowe aranżacje polskich piosenek poetyckich.
Zapraszamy 30 maja o godz. 19 do sali Kina Mazur na koncert "ICH OCZAMI". Wstęp wolny.

1 czerwca - Dzień Dziecka

>> 1 czerwca - Dzień Dziecka

godz. 16:00, sala kina „Mazur”

RODZICE DZIECIOM
Zapraszamy na występ z okazji Dnia Dziecka pt. „PODRÓŻ NA DZIKI ZACHÓD”
Organizatorzy: Przedszkole Niepubliczne „Jedyneczka”, ROK „Mazury Garbate”
Wstęp wolny
galeria

1 2 3 >>