Wydarzenia

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

25. Przystanek Olecko

19 lipca, godz. 21:15 - Olecka Scena Artystyczna

>> 19 lipca, godz. 21:15 - Olecka Scena Artystyczna

FRANK RUBEL

Skład:
Radosław Skrodzki (voc., bass)
Jacek Malinowski (git.)
Wojciech Nowel 9git.)
Mariusz Maksimik (klawisze)
Filip Gałązka (dr.)
Zespół powstał w 1989 r. Gra muzykę rockową. Grupa w 1991 roku wydała płytę "Wyżej do gwiazd" – nagrań dokonano w Studiu S-4 w Warszawie – cieszącą się sporym powodzeniem. Po dwudziestu kilku latach zagraja na Przystanku Olecko.
galeria

19 lipca, godz. 22:00 - Olecka Scena Artystyczna

>> 19 lipca, godz. 22:00 - Olecka Scena Artystyczna

TRUDNA MŁODZIEŻ

gatunek: rock-punk-reggae
Zespół „Trudna Młodzież” składa się z oleckich muzyków grających miedzy innymi w takich składach, jak: „Brygada Kryzys”, „Kryzys”, „Izrael”, „Tymon Tymański & Transistors”, FSB. „Trudna Młodzież” powstała w kwietniu 2016 roku po rozpadzie zespołu „Legarytmy”.
Grają między innymi twórczość Roberta Brylewskiego, zespołu „Kult” i polskiego rocka przełomu lat 80-90.
Podstawowy skład zespołu:
Michał Bućwiński - voc., sax alt
Dominik Gałązka -voc., sax tenor
Filip Gałązka - perkusja
Wojciech Nowel - gitara
Krzysztof Pęcak - bas
Maciej Makarewicz - puzon
galeria

20 lipca - ODSŁANIAMY ŁAWECZKĘ JANUSZA PANASEWICZA W OLECKU

>> 20 lipca - ODSŁANIAMY ŁAWECZKĘ JANUSZA PANASEWICZA W OLECKU

godz. 14:00, plac Wolności

Wokalista zespołu Lady Pank, Janusz Panasewicz, olecczanin z pochodzenia, zwiąże się z miastem jeszcze bardziej. 20 lipca (piątek),o godz. 14.00 na Placu Wolności w Olecku artysta odsłoni swój pomnik.
Każdy mieszkaniec i turysta będzie mógł „dosiąść się” do odlanego z brązu wizerunku artysty, wokalisty rockowego, członka zespołu Lady Pank, autora tekstów i olecczanina.
Zapraszamy!

Tu obejrzysz fotografie autorstwa Zbigniewa Malinowskiego z odsłonięcia ławeczki Janusza Panasewicza...

Sławomir

>> Sławomir

20 lipca, godz. 19:30

Sławomir Zapała, ps. Sławomir – polski aktor, showman i piosenkarz rock-polo. W 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Po ukończeniu nauki w PWST wystąpił w wielu filmach i serialach, takich jak m.in.: Karol. Człowiek, który został papieżem, 33 sceny z życia, Pod Mocnym Aniołem, Hotel 52, Czas honoru, Prawo Agaty, Blondynka, Ojciec Mateusz czy Świat według Kiepskich. Występował w teatrach: Rozrywki, Bagatela, Kamienica, Na Woli oraz Studio.
Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Tam zdobył uznanie polskich imigrantów. W 2015 roku został wokalistą muzyki rock-polo i wykreował swój pseudonim sceniczny, „Sławomir”.

Wiecej o artyscie tutaj...

<< 1 2 3 4 >>