Archiwum

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Archiwum 2018 - VI Festiwal Jednego Instrumentu

VI Festiwal Jednego Instrumentu

Impreza cykliczna odbywająca się każdego roku w amfiteatrze nad jeziorem Oleckie Wielkie. Motywem przewodnim imprezy jest prezentacja możliwości jednego instrumentu.
Dotychczas motywem przewodnim festiwalu były: 2013 r. - akordeon, 2014 r. - gitara i 2015 r. – trąbka, 2016 - muzyka celtycka, 2017 – organka.
Tegoroczny Festiwal Jednego Instrumentu zaplanowano na 27 lipca.

27 lipca - Festiwal Jednego Instrumentu

>> 27 lipca - Festiwal Jednego Instrumentu

godz. 20:00, Plaża Miejska w Olecku (Skocznia)

W tym roku instrumentem wiodącym jest GŁOS.
GooseBumps to siedmiu energetycznych i bardzo zdolnych facetów. Każdy z nich to niewątpliwie nietuzinkowe postacie, które na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka, którą tworzą to przekrój repertuaru Pop, Electronic, Hip-Hop oraz R&B.
Zespół zadebiutował na rynku muzycznym w październiku 2015 roku przedsta-wiając własną wersję utworu Sama Smitha Writings On The Wall, która pro-mowała kolejną odsłonę filmu z serii James Bond. Wersja zespołu otrzymała mnóstwo bardzo pozytywnych komentarzy także za granicą. W 2016 roku Go-oseBumps brał udział w 11 edycji programu Must Be The Music, zbierając fan-tastyczne recenzje i wyróżnienia, między innymi: Radia RMF FM, Interii, Super Expresu czy Onetu.
18 stycznia 2018 roku zespół na zaproszenie legendy polskiego dziennikarstwa muzycznego Romana Rogowieckiego gościł w radiu RDC gdzie zaprezentował nowy materiał z nadchodzącej płyty. 9 lutego ukazał się debiutancki album o ty-tule GooseBumps Vol.1. który promował utwór Uptown Funk. Premiera odby-ła się pod patronatem Programu 1 PR w audycji Adama Dobrzyńskiego. 23 marca zespół wystąpił gościnnie w programie Halo Polonia w stacji TVP Polo-nia. W kwietniu grupa wzięła udział w nagraniach 21 sezonu programu Jaka to melodia oraz Pytanie na Śniadanie nadawanych w TVP. Gościli także w pro-gramie Dzień Dobry TVN w stacji TVN. Obecnie GooseBumps przygotowuje się do trasy koncertowej promującej płytę.
GooseBumps to: Paweł Skiba, Dominik Skrzyniarz, Grzegorz Duszak, Kuba Dobrzański, Krzysztof Cygan, Damian „QLA” Wójcik oraz Michał Jabłoński „Maic Bandit
galeria