Archiwum

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Archiwum 2016 - Akademia Tańca 2016

Akademia tańca Performance Flow 2016

>> Akademia tańca Performance Flow 2016

8 Edycja Akademii Tańca Performance Flow 11-13 marca 2016 r.
Warsztaty taneczne poprowadzą: Marek Kisiel, Adrianna Rajkowska, Krystian Pieloch
Pokaz finałowy 13.03.2016 godz. 19:00, wstęp 10 zł
Warsztaty 50 zł

Studio tańca B.K.Step w Łomży istnieje od 2005 roku. Założycielką jest Beata Kisiel, a głównymi choreografami są: Marek Kisiel, Krystian Pieloch i Adrianna Rajkowska. Swoje umiejętności rozwijali pod okiem wielu wybitnych tancerzy z całego świata, m.in. Marty Kudelka, Brian Friedman, Les Twins, Tony Tzar, Nick Demoura i wielu innych. Grupy, które reprezentują studio to:

- B.K.Team - 16-to osobowa ekipa, która zdobywa podium na wielu turniejach w Polsce. Wyróżnia ich styl, energia i pomysłowość w choreografiach. Zeszłoroczni Mistrzowie Świata Federacji WADF w Libercu w Czechach.

- B.K.Kids - najmłodsza grupa biorąca udział w pokazach i turniejach, powstała 3 lata temu. Ich opiekunem jest Adrianna Rajkowska.

- Skrecz- najbardziej utytułowana grupa w studiu B.K.Step. Zeszłoroczni Mistrzowie Świata Federacji WADF w Libercu w Czechach

- C.T.GROUP - znani z programów telewizyjnych, spektakularnych widowisk oraz licznych międzynarodowych sukcesów młodzi ludzie dla których breakdanceto całe życie.

Marek Kisiel

>> Marek Kisiel

Marek Kisiel - założyciel, menedżer, instruktor i członek C.T.Group, zdobywców tytułu Mistrzów Świata federacji IDO w 2005 r., a także dwukrotnych reprezentantów Polski podczas Battle of the Year International. Dyplomowany instruktor tańca a od 2010 r. właściciel Studia Tańca B.K.STEP. Z tańcem związany od 27 lat. Styl od którego zaczynał to hip hop lecz w późniejszym czasie to break dance zawładnął jego życiem. Swoje umiejętności doskonalił na największych warsztatach tańca w Polsce i za granicą. Wspólnie z C.T.Group wielokrotnie występował na deskach teatrów oraz w programach telewizyjnych takich jak: Mam Talent, Jaka to melodia, Europa da się lubić czy Got To Dance.

Adrianna Rajkowska

>> Adrianna Rajkowska

Adrianna Rajkowska - swoją przygodę z tańcem zaczęła w 2006 roku. Szkoliła się pod okiem najlepszych choreografów z całego świata. Regularnie wyjeżdża na warsztaty organizowane na terenie Polski jak i za granicą. Obecnie choreograf grupy B.K.Kids działającej przy Studiu Tańca B.K.Step.

Krystian Pieloch

>> Krystian Pieloch

Krystian Pieloch - naukę tańca zaczął dopiero w wieku 18 lat. Ciężka pracą i ciągłym doskonaleniem umiejętności bardzo szybko osiągnął wysoki poziom. Jest instruktorem grupy B.K.Team - zeszłorocznych mistrzów federacji WADF.