Archiwum

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Archiwum 2016 - LegaFest

LEGAFEST po raz drugi

>> LEGAFEST po raz drugi

Już po raz drugi spotkamy się nad Jeziorem Oleckie Wielkie.
W dniach 24-25 czerwca 2016 r. na plaży miejskiej "Skocznia" w Olecku odbędzie się II Przegląd Zespołów Amatorskich „LegaFest”.
Do konkursu mogą przystąpić zespoły amatorskie/wykonawcy, reprezentujące/y dowolny styl muzyczny. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2016 r. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania tutaj:
Regulamin i karta zgłoszenia
Jak było w ubiegłym roku?
Zajrzyj tutaj!


Zapraszamy do OPEN STAGE

>> Zapraszamy do OPEN STAGE

Zapraszamy wszystkich młodych twórców, odkrywców, podróżników... do wzięcia udziału w "Open stage" podczas pierwszego dnia LegaFestu (piątek 24 czerwca). Tu każdy będzie mógł zaprezentować swoją pasję. Jeżeli robisz zdjęcia lub filmy, śpiewasz, grasz, tańczysz, podróżujesz i chcesz o tym opowiedzieć, masz ciekawe hobby, zbierasz nietypowe rzeczy... zgłoś się na Facebooku, a my umożliwimy ci prezentację na "Skoczni". Chcemy promować ciekawych ludzi, dać im przestrzeń do wymiany doświadczeń, rozmów, nawiązania twórczej współpracy. Każdy może się zgłosić do 22 czerwca. Zapraszamy też wszystkich widzów do spotkania z młodymi twórcami.
Do zobaczenia na "Skoczni".

Plan imprezy

>> Plan imprezy

plan imprezy:
24 czerwca (piątek)
15:00-20:00 - Open Stage
20:00 - ELKSTONE
21:00 - TRIBUTE TO

25 czerwca (sobota)
15:00-19:00 - przesluchania koncertowe
19:00 - RUNIKA
21:30 HABAKUK