Biblioteka

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Archiwum Biblioteki - Biblioteka 2012

Muzyczne Wspomnienia - Muzyczna Melancholia

>> Muzyczne Wspomnienia - Muzyczna Melancholia

Muzyczne Wspomnienia - Muzyczna Melancholia w Bibliotece Miejskiej. W piątek (23.11.) w odbyło się w naszej bibliotece spotkanie z Marcinem Otrockim, tym razem w nieco innej oprawie. Wystąpił on przed mieszkańcami Olecka ze swoim repertuarem polskich i zagranicznych wykonawców, ukazanych w nieco innej aranżacji. Zagrał m.in. "Brackę " G. Turnaua, "Kołysankę" Dżemu, "Jaskółkę uwięzioną" S. Borysa, "The wall" Pink Floyd. Melancholijny charakter spotkania przypadł do gustu przybyłym. Bardzo dziękujemy ŚDS w Olecku za udostępnienie sprzętu muzycznego.
galeria

Spotkanie

>> Spotkanie "Muzyczna podróż przez świat"

Muzyczna podróż przez świat Dnia 19.10.2012 r. (piątek) Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku zaprosiła dzieci klas zerowych z SP nr 3 na spotkanie pt. „Muzyczna podróż przez świat”. Gościem spotkania był Pan Marcin Otrocki, miłośnik kuchni, muzyki, pasjonat podróży po Europie. Przedstawił on dzieciom fotografie z różnych stron świata (Meksyk, Francja, Japonia, Ameryka), w połączeniu z muzyką pochodzącą z danego kraju. Dzieci odbyły ciekawą muzyczną podróż, z zapałem odpowiadały na pytania i z zainteresowaniem śledziły pokaz slajdów. Mamy nadzieję na więcej takich spotkań w przyszłości.
galeria