Biblioteka

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Archiwum Biblioteki - Muzyczna podróż

Spotkanie 1

>> Spotkanie 1

Dnia 19.10 (piątek) Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku zaprosiła dzieci klas zerowych z SP nr 3 na spotkanie pt. "Muzyczna podróż przez świat". Gościem spotkania był pan Marcin Otrocki, miłośnik kuchni, muzyki, pasjonat podróży po Europie. Przedstawił on dzieciom fotografie z różnych stron świata (Meksyk, Francja, Japonia, Ameryka), w połączeniu z muzyką pochodzącą z danego kraju. Dzieci odbyły ciekawą muzyczną podróż, chętnie odpowiadały na pytania i zainteresowaniem śledziły pokaz slajdów.
galeria

Spotkanie 2

>> Spotkanie 2

Dnia 25.10 Biblioteka Miejska i Marcin Otrocki gościli na swojej "Muzycznej Podróży przez świat" blisko 50 dzieci, uczniów klas II i III SP nr 3 w Olecku. Pan Marcin zademonstrował muzykę z ulubionych zakątków świata, zaś bibliotekarka, Ewa Omilian, opowiadała na temat danego państwa i zapoznała z licznymi ciekawostkami.
galeria

Spotkanie 3

>> Spotkanie 3

31.10. - Trzecie spotkanie z Muzyczną Podróżą przez świat - tym razem odwiedziły nas dzieci z klas I ze Szkoły Podstawowej nr 1. Na spotkanie w bibliotece dzieci przyprowadziły wychowawczynie : Jolanta Miłowicka i Małgorzata Backiel. Zajęcia jak zawsze prowadził Marcin Otrocki, przy pomocy Ewy Omilian i Krystyny Karczewskiej.
galeria

Spotkanie 4

>> Spotkanie 4

20.11. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 z kl. I i II B ze swoimi wychowawczyniami Panią Katarzyną Fiećko i Joanną Ciechanowicz uczestniczyli w muzycznych zajęciach w naszej bibliotece. Szczególne podziękowania Pani Danucie Zaniewskiej z SDS w Olecku za udostępnienie sprzętu muzycznego. Pani Krystyna Karczewska i Pani Ewa Omilian zadbały o szczególy, a dzieciom bardzo się podobało.
galeria

Spotkanie 5

>> Spotkanie 5

22.11. - Muzyczna podróż przez świat z Marcinem Otrockim .Tym razem odwiedziły nas dzieci z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku wraz z wychowawczynią Panią Elżbietą Czajewską. Aranżację muzyczną opracował, jak zawsze Marcin Otrocki. Informacje z muzycznych zakątków świata zebrała i przybliżyła dzieciom Ewa Omilian. Po spotkaniu dzieci oprowadziła po innych działach biblioteki Krystyna Karczewska. Sprzętu muzycznego użyczył ŚDS w Olecku.
galeria

1 2 >>