Biblioteka

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Archiwum Biblioteki - Smyki w krainie plastyki

Spotkanie 8 - Kurczaki wielkanocne

>> Spotkanie 8 - Kurczaki wielkanocne

13 marca - Kurczaki wielkanocne
Wbrew temu, co za oknem – wkrótce Wielkanoc. Postanowiliśmy wraz z dziećmi stworzyć żółciutką kolekcję roześmianych kurczaczków wielkanocnych. To były niezwykle.. żółte zajęcia :)
galeria

Spotkanie 7 - Pudełkowe zwierzaki

>> Spotkanie 7 - Pudełkowe zwierzaki

6 marca - Pudełkowe zwierzaki.
Na tych zajęciach wykorzystaliśmy wszelkie pudełka i pudełeczka, by stworzyć pudełkowe zoo. Co i rusz pojawiały się na stole słoniki, tygryski, krokodylki, pieski. Dzieciom gratulujemy wyobraźni :)
galeria

Spotkanie 6 - Plastusiowe zajęcia

>> Spotkanie 6 - Plastusiowe zajęcia

27 lutego - Plastusiowe zajęcia. Dzisiaj nasza grupa - jak dotąd najbardziej liczna. Temat spotkania - "Był sobie król, był sobie paź..." Z takimi kukiełkami można już wystąpić w prawdziwym teatrze kukiełkowym (najbliższy w Białymstoku) ;) Zapraszamy w środę na 16.00
galeria

Spotkanie 5 - Projektanci

>> Spotkanie 5 - Projektanci

21 lutego na zajęciach nasze Twórcze Smyki bawiły się w projektantów - ich zadaniem było stworzenie kolekcji ubranek dla papierowej laleczki. Wszystkie ubranka kolorowe i wesołe :) Miło nam było gościć nowych uczestników. Zapraszamy wszystkie dzieciaczki w każdą środę na godzinę 16.00!
galeria

Spotkanie 4 - Walentynki w Krainie Plastyki

>> Spotkanie 4 - Walentynki w Krainie Plastyki

13 lutego - nasze dzisiejsze zajęcia to przygotowanie serduszek na jutrzejsze Walentynki. Grupa, co prawda nieliczna, ale niezwykle twórcza.
galeria

1 2 >>