Biblioteka

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Archiwum Biblioteki - SOMO

Biblioteka i Stowarzyszenie Osób Myślących Olecko zapraszają

>> Biblioteka i Stowarzyszenie Osób Myślących Olecko zapraszają

Zajęcia w czytelni biblioteki na grach logicznych i zabawie, oraz potyczkach w Rummikuba - jak w każdy czwartek. Teraz trwają ferie zimowe więc wstąpcie do nas, powitamy Was serdecznie i może damy z raz wygrać?
Poprzez zabawę integrujemy się i spędzamy wspólnie wolny czas. Tu wiek nie ma znaczenia – łączy nas więcej niż dzieli – lubimy się i lubimy ze sobą przebywać, i … walczyć, walczyć!!!
Zapraszamy, są długie zimowe wieczory – zajrzyj do nas i zobacz. Jednocześnie ogłaszamy fakt, że zaczynamy z nowym rokiem – następny ranking. Zasady są proste, więc tylko dodam, że będzie to ranking długoterminowy, który będzie trwał ok. pół roku. Wtedy wyłonią się najlepsi z najlepszych. Oczywiście jak za każdym razem – przewidziane są nagrody. Nad poprawnością rozgrywek czuwa jak zwykle Darek Kruchelski.
Komentarz i fotki Teresa Rakus.
galeria