Kino

 

Ekobilet Kino Szkoła SKSiL PISF Sieć Polskich Kin Cyfrowych

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Festiwal Patrz Więcej

 Festiwal filmu PATRZ WIĘCEJ - 15 lecie Wajda School & Studio

>> Festiwal filmu PATRZ WIĘCEJ - 15 lecie Wajda School & Studio

W ramach festiwalu zaprezentujemy w dniu 16 marca o godz. 11:00 sześć filmów dokumentalnych, a w dniu 17 marca o godz. 19:00 koncert - Limboski.

16 marca 2018r. Swoisty Festiwal filmu PATRZ WIĘCEJ zaprasza do oderwania się od przyzwyczajeń, do otwarcia się na świat pokazywany przez najciekawszy i najszybciej rozwijający się gatunek filmowy - film dokumentalny.
Wajda School & Studio
W ramach obchodów 15-lecia Szkoły Filmowej założonej przez Andrzeja Wajdę i Wojciecha Marczewskiego planowana jest obecność Wajda Studio na najważniejszych festiwalach w Polsce (w tym Off Camera, Krakowski Festiwal Filmowy, Festiwal Filmowy w Gdyni, czy Młodzi i Film w Koszalinie) jak również zagranicą (m. in La Rochelle Film Festival, Karlovy Vary, czy IDFA w Amsterdiamie). W ramach projektu powstanie także jubileuszowe wydawnictwo DVD, które stanowić będzie podsumowanie dotychczasowych działań produkcyjnych i edukacyjnych szkoły.
Lista wybranych filmów dokumentalnych podczas Festiwalu filmu PATRZ WIĘCEJ:
• Koniec Świata, reż. Monika Pawluczuk
• Kiedy będę ptakiem, reż. Monika Pawluczuk
• Paparazzi, reż. Piotr Bernaś
• Ślimaki, reż. Grzegorz Szczepaniak
• Trampkarze, reż. Marcin Filipowicz
• Niewiadoma Henryka Fasta, reż. Agnieszka Elbanowska