Kino

 

Ekobilet Kino Szkoła SKSiL PISF Sieć Polskich Kin Cyfrowych

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

KADR - Kadr 2017

Pewnego razu w listopadzie

>> Pewnego razu w listopadzie

Marek wraz z matką zostają pozbawieni przez władze miasta dachu nad głową. Kobieta trafia do przytułku dla bezdomnych, w którym nie jest mile widziana ze względu na swojego towarzysza - psa Kolesia.

26 października 2017 - Ptaki śpiewają w Kigali

>> 26 października 2017 - Ptaki śpiewają w Kigali

Polska ornitolog pracująca w Rwandzie ratuje młodą dziewczynę z plemienia Tutsi.

Ciao Italia!

>> Ciao Italia!

Arturo musi wrócić w rodzinne strony, aby nie dopuścić do małżeństwa ukochanej z bossem mafii. W tym celu wstępuje w szeregi amerykańskiej armii, która przygotowuje się do lądowania na Sycylii.

31 sierpnia 2017 - Mężczyzna imieniem Ove

>> 31 sierpnia 2017 - Mężczyzna imieniem Ove

Stetryczały sześćdziesięciolatek nie może pogodzić się ze śmiercią żony. Pojawienie się nowych sąsiadów wywraca jego świat do góry nogami.

27 lipca - AZYL

>> 27 lipca - AZYL

27 lipca, godzina: 19:00
AZYL- KADR (2D) (USA, Biograficzny/Dramat, napisy od lat 15)
Bilet: 10 złreżyseria: Niki Caro,
scenariusz: Angela Workman
czas trwania: 2 godz. 6 min.

Krótki opis
W ramach KADR w tym miesiącu obejrzymy film pt. AZYL. Jest to poruszająca filmowa opowieść, która wydarzyła się naprawdę. Antonina Żabińska, żona dyrektora warszawskiego zoo, wspólnie z mężem, Janem, ukrywali podczas II wojny światowej dziesiątki Żydów. Osobiście wydostawali ich z getta i pomagali przetrwać w opustoszałych murach ogrodu zoologicznego. Niektórzy ukrywani byli w miejscach przeznaczonych dla zwierząt, inni w willi Żabińskich.

1 2 3 >>