Kino

 

Ekobilet Kino Szkoła SKSiL PISF Sieć Polskich Kin Cyfrowych

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Cennik biletów


Godziny otwarcia kasy kina: na godzinę przed pierwszym seansem.

CENNIK BILETÓW.DOC (33 KB)

Informacje dotyczące biletów
Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 25 roku życia, emerytom rencistom. Przy zakupie biletu należy okazać ważną legitymację.

Bilet grupowy przysługuje co najmniej 20-osobowej grupy zorganizowanej. Przy większych grupach istnieje możliwość negocjacji ceny biletu (za zgodą Dystrybucji filmu).

Bilety rodzina 3 plus po okazaniu ważnych kart > Rodzina 3 plus z dowodem osobistym lub legitymacją szkolną .

KADROWY CZWARTEK:
Zapraszamy na cykl filmowy KADR (Kino Ambitne Daje Radę), który z pewnością usatysfakcjonuje koneserów kina, miłośników filmu o wysmakowanym i wymagającym guście. Nie znajdziecie w nim błahych historii ani produkcji z kategorii „lekkie, łatwe i przyjemne”.
W KADRZE będziemy prezentować filmy ambitne, z wyższej półki, doceniane przez krytyków i publiczność. Pokażemy również pozycje niszowe, którymi raczej nie uraczycie się w multipleksach.
KADR będzie dostarczać nam filmowych wrażeń w ostatnie czwartki miesiąca. Każdy bilet na czwartkowy seans kosztuje 10 zł.