Kino

 

Ekobilet Kino Szkoła SKSiL PISF Sieć Polskich Kin Cyfrowych

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Edukacja filmowa

Warsztaty filmu animowanego

>> Warsztaty filmu animowanego

7 i 8 listopada 2013 odbyły się warsztaty filmu animowanego. Podczas zajęć dzieci poznały podstawową wiedzę na temat powstawania filmów, zawodów i gatunków filmowych. Uczestnicy poznali tajniki animacji poklatkowej i stworzyli własne animowane etiudy przy użyciu różnych technik – od wycinanki, przez plastelinę, po animację żywego planu. W kolejnych warsztatach dzieci poznają wszystkie etapy pracy nad filmem – tworzenie scenariusza i scenografii, animowanie, montaż i udźwiękowianie – co przybliży im proces tworzenia filmowego obrazu. Warsztaty poprowadzą animatorki z Fundacji Przystanek Twórczość.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć tutaj
Linki do filmów z warsztatów
Zobacz film-1
Zobacz film-2
Zobacz film-3
Zobacz film-4

Festiwal filmu PATRZ WIĘCEJ - 15 lecie Wajda School & Studio

>> Festiwal filmu PATRZ WIĘCEJ - 15 lecie Wajda School & Studio

16 marca 2018r. Swoisty Festiwal filmu PATRZ WIĘCEJ zaprasza do oderwania się od przyzwyczajeń, do otwarcia się na świat pokazywany przez najciekawszy i najszybciej rozwijający się gatunek filmowy - film dokumentalny.
galeria

<< 1 2