Pomysłodajnia

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Aktualności

„POMYSŁODAJNIA” - KONKURSU NA INICJATYWĘ KULTURALNĄ MIESZKAŃCÓW OLECKA I OKOLIC

./upload/konkurs_pomyslodajnia_2020.jpg TO JUŻ SIÓDMA EDYCJA „POMYSŁODAJNI” - KONKURSU NA INICJATYWĘ KULTURALNĄ MIESZKAŃCÓW OLECKA I OKOLIC OD 15 ROKU ŻYCIA.

UWAGA!

Konkurs będzie realizowany według następującego terminarza:

- Zgłaszanie inicjatyw do konkursu: 13 lipca – 27 lipca 2020 r. - Realizacja zwycięskich pomysłów: 1 sierpnia – 30 listopada 2020 r.

Założeniami projektu są: odkrywanie, rozwijanie potencjału i kapitału kulturowego jego członków oraz kulturotwórczych zasobów społeczności lokalnej. projekt ma na celu nawiązanie przez ośrodek kultury stałych relacji z mieszkańcami gminy.

W RAMACH PROGRAMU POSZUKUJEMY NIESTANDARDOWYCH I AUTORSKICH POMYSŁÓW NA INICJATYWY KULTURALNE ORAZ OSÓB, KTÓRE MAJĄ CIEKAWE POMYSŁY I CHCĄ JE ZREALIZOWAĆ.

Inicjatywy kulturalne mogą być zgłaszane poprzez formularz (załącznik nr 1) - Wysłanie wypełnionego formularza na adres promocja.przystanek@gmail.com. (do pobrania na stronie www.przystanek.pl w zakładce „Pomysłodajnia”; - Dostarczenie wypełnionego formularza do sekretariatu ośrodka kultury osobiście lub listownie na adres: Plac Wolności 22, 19-400 Olecko do dnia 27 lipca 2020 r.

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu oraz ze zobowiązaniem do ścisłej współpracy z ośrodkiem kultury przy realizacji nagrodzonego pomysłu. Do 27 lipca odpowiedzi na wszelkie pytania związane z wypełnianiem formularzy udziela specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych pod numerem telefonu 87 520 20 59 wewn. 31, zapytania można również przesyłać na adres e-mail: promocja@przystanek.pl lub rok@przystanek.pl

Regulamin projektu.doc (47 kb)
Załącznik nr 1 do Regulaminu - formularz zgłoszeniowy.doc (450 kb)
Załącznik nr 2 do Regulaminu - lista obecności.doc (35 kb)
Załącznik nr 3 do Regulaminu - protokół odbioru i przekazania.doc (48 kb)
Załącznik nr 4 do Regulaminu - podsumowanie działań.doc (48kb)