Wydarzenia

 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezpłatny informator kulturalny, w którym znajdziesz najświeższe informacje o wszystkich wydarzeniach kulturalnych w Twoim mieście wpisz adres e-mail

wyślij

 

Aktualności

KONKURS OFERT NA WYNAJEM LOKALU „ARTS”

KONKURS OFERT NA WYNAJEM LOKALU „ARTS”.PDF (136 KB)

KONKURS OFERT NA OBSŁUGĘ GASTRONOMICZNĄ IMPREZ 2020

KONKURS OFERT NA OBSŁUGĘ GASTRONOMICZNĄ IMPREZ 2020.PDF (180 KB)

13 czerwiec - Koncert 10 TENORÓW

./upload/10_tenorow_06_2020.jpg godz. 18:00
HALA MOSIR OLECKO
Bilety: Centrum Informacji Turystycznej (9:00-17:00)

Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów. Projekt jest też efektem znakomitej, trwającej od wielu lat współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej, Bohdanem Strutynśkym.
10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich. Unikalny projekt, kryjący się pod hasłem "10 TENORÓW", to nie tylko most wokalny między dwoma krajami - to także nowe słowo (a raczej - nuta) w historii muzyki popularnej.

Koncert trwa 2 godz z przerwą ok 10 minut.

Zapraszamy

15 września - spektakl "Kłamstwo"

./upload/plakat_klamstwo_15_09_2020.jpg godz. 19:00
Sala Kina "Mazur"

„Kłamstwo” Kompanii Teatralnej
spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata

Świetna sztuka! Znakomity reżyser. Fantastycznie aktorzy! Prawda to czy kłamstwo? Najlepiej przekonać się osobiście!

Mamy coś dla małżeństw z długim stażem i coś dla tych, którzy do zamążpójścia dopiero się przymierzają (albo wręcz przeciwnie!). Coś dla kobiet i coś i dla mężczyzn. Coś specjalnie dla Ciebie!

Sztukę Floriana Zellera wyreżyserował Wojciech Malajkat. Na scenie towarzyszą my: Adriana Kalska, Izabela Kuna, Joanna Liszowska, Milena Suszyńska, Sambor Czarnota, Mikołaj Roznerski i Piotra Szwedesa. Obsada traktowana jest jako… „wsad wymienny” i w kolejnych spektaklach aktorzy występuje w różnych konfiguracjach.

Reżyser przedstawienia, Wojciech Malajkat, zdradza: „Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, a jednocześnie nie wiedzieć nic o sobie nawzajem.” Producent spektaklu, Piotr Szwedes, zastrzega jednak: „ Warto to zobaczyć, oczywiście, nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego, jako spektaklu instruktażowego. O nie!! Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz”.

Kompania Teatralna przedstawia się tak:

Misją Kompanii Teatralnej, od naszej pierwszej myśli, było tworzenie sztuki, głównie spektakli teatralnych. Sztuki zaangażowanej, z doskonałą obsadą aktorską, wybitnymi scenariuszami i niepowtarzalną reżyserią, ale też sztuki, która jest blisko ludzi. Sztuki, dla której chętnie będziemy odwiedzać teatry i ośrodki kultury – zarówno te małe, jak i te większe, gdzie doświadczymy rozrywki na wysokim poziomie, która jednocześnie skłoni nas do refleksji. Takiej sztuki, o której łatwo się nie zapomina.

Nasza przyszłość rysuje się jasno – będziemy tworzyć spektakle dla ludzi. Chcemy rozwijać się i zagwarantować, że każda nasza produkcja będzie spełniała oczekiwania zarówno wykwintnych koneserów, jak i mniej wyrafinowanego widza. Każdy w teatrze szuka czegoś innego – niektórzy odpowiedzi na ontologiczne pytania, inni dystansu do otaczającego nas świata, jeszcze inni – odskoczni od codzienności. Teatr jest lustrem, w którym się przeglądamy – lub – krzywym zwierciadłem.

Jakikolwiek jest Wasz wybór wiedzcie, że w Kompanii Teatralnej znajdziecie to wszystko. I wiele więcej…

cena biletu: 80 zł - brak biletów (wyprzedane)

1 2 >>